Prague Express – AutoparkAutopark

MB Vito NOVINKA: S potěšením oznamujeme, že jsme právě rozšířili náš vozový park o nové prvotřídní mikrobusy zn. Mercedes-Benz Vito o kapacitě 8 míst + místo řidiče. Fotografie a podrobnosti k nahlédnutí zde.
MB Sprinter NOVINKA: S potěšením oznamujeme, že jsme právě rozšířili náš vozový park o nové minibusy Mercedes-Benz Sprinter o kapacitě 16 a 20 míst + místo řidiče. Fotografie a podrobnosti k nahlédnutí zde.
MB E-class NOVINKA: S potěšením Vám oznamujeme, že jsme právě rozšířili náš vozový park o nové sedany business-třídy zn. Mercedes-Benz E-class. Fotografie a podrobnosti k nahlédnutí zde.

K dispozici Vám nabízíme dopravu těmito kategoriemi vozů:

Ekonomická: Nejlepší řešení pro služební cesty, transfery na letiště a na koncerty, jako dopravní zajištění pro cestovní kanceláře, a jiné akce. Jedná se o prostorné vozy střední třídy, vybavené klimatizací. U os.vozidel a mikrobusů - stáří: max. 3 roky. Nejlepší poměr kvalita vozů/cena. Příklady:

Do max.3-4 os. Ford Focus combi, Škoda Octavia, VW Golf Variant combi, aj.
Do max 8 os. Ford Transit, Hyundai H1, aj.
Do max 15-16 os. Renault Master, MB Sprinter (r.v.2003), aj.
Do max 20 os. MB Sprinter (r.v.2004), Iveco Daily
Větší – Isuzu,MB, aj.

Ford Focus combi Škoda Octavia VW Golf Variant combi Ford Transit Hyundai H1 Renault Master MB Sprinter MB Sprinter autobus Isuzu MB Gran Tourismo

Business: Ideální řešení pro velvyslanectví, hotelovou dopravu vyšší třídy. Jedná se o vozzy vyšší a nejvyšší třídy pro VIP klientelu. Stáří max. 3 roky. Příklady:

Do max.3-4 os. Škoda Superb, VW Passat, Mercedec-Benz tř.E, BMW 5.řada
Do max. 6-8 os. VW Transporter, Mercedes-Benz Viano, Mercedes-Benz Vito
Do max 20 os. MB Sprinter (r.v.2010)
Větší – autobusy zn. MB.

Škoda Superb VW Passat Mercedec-Benz tř.E BMW 5.řada VW Transporter Mercedes-Benz Viano Mercedes-Benz Vito MB Sprinter MB Sprinter autobus Mercedes-Benz

NON-STOP LINKA
776 618 305