Prague Express – Libovolná kapacitaLibovolná kapacita

cars

Prague Express je zde jen pro Vás, a proto jsme připraveni vyslyšet právě to Vaše přání. A nejen vyslyšet, ale i udělat vše pro jeho realizaci, za pro Vás, co nejvýhodnějších podmínek. Právě proto u nás témeř nikdy neuslyšíte neuspokojivé odpovědi typu „To nezajišťujeme“, „To nejde“, „Bohužel“, aj. Téměř nikdy, leda že byste požadovali odvoz do Vídně traktorem, anebo dopravu skupiny 8 osob do Alp jednou babetou. Ve všech ostatních případech pro Vás zajistíme dopravu vozem požadované velikosti, i třídy, ať už za využití vlastního vozového parku, anebo vozového parku našich ozkoušených a velmi spolehlivých partnerů.

K dispozici Vám nabízíme dopravu těmito kategoriemi vozů:

Ekonomická: Nejlepší řešení pro služební cesty, transfery na letiště a na koncerty, jako dopravní zajištění pro cestovní kanceláře, a jiné akce. Jedná se o prostorné vozy střední třídy, vybavené klimatizací. U os.vozidel a mikrobusů - stáří: max. 3 roky. Nejlepší poměr kvalita vozů/cena. Příklady:

Do max.3-4 os. Ford Focus combi, Škoda Octavia, VW Golf Variant combi, aj.
Do max 8 os. Ford Transit, Hyundai H1, aj.
Do max 15-16 os. Renault Master, MB Sprinter (r.v.2003), aj.
Do max 20 os. MB Sprinter (r.v.2004), Iveco Daily
Větší – Isuzu,MB, aj.

Business: Ideální řešení pro velvyslanectví, hotelovou dopravu vyšší třídy. Jedná se o vozzy vyšší a nejvyšší třídy pro VIP klientelu. Stáří max. 3 roky. Příklady:

Do max.3-4 os. Škoda Superb, VW Passat, Mercedec-Benz tř.E, BMW 5.řada
Do max. 6-8 os. VW Transporter, Mercedes-Benz Viano, Mercedes-Benz Vito
Do max 20 os. MB Sprinter (r.v.2010)
Větší – autobusy zn. MB.


NON-STOP LINKA
776 618 305