Prague Express – Mercedes-Benz E220 AvantgardeMercedes-Benz E220 Avantgarde

Výbava – kombinovaná kožená sedadla, interiér ve dřevě, dvouzónová automatická klimatizace, komfortní regulovatelné vyhřívané sedadlo spolujezdce, 8 airbagů, výsuvná opěrka u zadního sedadla s výklopnou zadní stěnou (možnost přepravy lyží).

Tento moderní vůz business-třídy, který ztělesňuje kombinaci síly a elegance je ideálním řešením pro služební cesty, přepravu důležitých návštěv, a pro jakoukoli jinou příležitost, kdy Vám záleží nejenom na pohodlí, ale i na VIP image. Díky našim vysoce kvalifikovaným, zkušeným a vstřícným řidičům bude Vaše cesta na jakoukoliv vzdálenost v tomto automobilu nejenom maximálně pohodlná, ale i maximálně bezpečná.

Ideální pro zajištění dopravy pro svatbu, pro vedení společnosti, zahraniční delegaci a turistické skupiny, ale i pro ty, kdo prostě preferuji komfort a prestižní značku.

Na naše poslání poskytovat špičkové služby v dopravě za rozumné ceny nezapomínáme ani u vozů business-třídy.

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI

NON-STOP LINKA
776 618 305