Prague Express – O násO nás

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, se sídlem v Praze, poskytující služby v osobní dopravě a působící rovněž jako cestovní agentura. Dopravu o libovolné kapacitě pro Vás zajišťujeme po Praze, celé ČR, i do sousedních zemí za ty nejlepší ceny na trhu. Klademe důraz na profesionalitu, flexibilitu a osobní přístup.

Disponujeme pohodlnými a prostornými vozy typu kombi, mikrobusy a minibusy. Všechna naše auta jsou vybavená klimatizací. Auta vždy přistavujeme čistá a v perfektním technickém stavu.

Naši řidiči jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové, ovládající cizí jazyky (aj.,nj.,rj.). U některých destinací jsou schopní poskytnout služby průvodce.

Všechna místa k sezení jsou dodatečně pojištěná.

V případě požadavků mimo ceník - vypracujeme cenovou nabídku v nejkratším možném termínu, a obratem se Vám ozveme. Stálým klientům poskytujeme věrnostní slevy.

Mezi naše spokojené zákazníky patří cestovní kanceláře, školy, velvyslanectví, hotely, a jiné instituce, rovněž jako i soukromé osoby. Rádi navážeme spolupráci i s novými klienty, s VÁMI.

Proto nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Budete příjemně překvapeni podmínkami spolupráce s námi!


NON-STOP LINKA
776 618 305